Zvolte si typ nemovitosti

Nemovitosti ČR

Byt s vlastní zahradou garáží na vlastním pozemku.

Celkem 12 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Roman Holota
telefon: +420603813066
holota@rekal.cz

Byt s vlastní zahradou garáží na vlastním pozemku.

10.800.000 ,-
Popis nemovitosti:

Na prodej Byt v osobním vlastnictví 3+1 76m2 s vlastní zahradou pod uzavřením , vlastní samostatnou garáží.
Byt se nachází v původní vilové městské části Prahy 5, lokality Košíře-Cibulka, která se rozkládá na levém břehu Vltavy. Košíře-Cibulka jsou historickou původní městskou čtvrtí, na severu a na východě sousedící se Smíchovem, na západě s Motolem, a na jihu s Jinonicemi a Radlicemi. Košíře-Cibulka je preferovanou, vyhledávanou lokalitou pro svojí poklidnou atmosféru a okolní přírodu s tajemnými zákoutími, a využitím pro skvělé procházky, kde lesoparkem prochází žlutá turistická stezka a jsou zde stezky i pro cyklisty. Najdete zde i železniční stanici pro vlakové spojeni do centra Prahy a nebo výlety za město. 
Samotný Byt se nachází v Bytovém cihlovém domu zasazeném do zahrady o celkem šesti bytových jednotkách ( tvořících společenství vlastníku jednotek SVJ ). Dům je situován v poklidné jednosměrné ulici Nad Zámečkem, která na konci již navazuje na lesopark Cibulka a odpočinkové parky s dětskými hřišti pro nejmenší. Pro zájemce sportu jsou v přímé blízkosti tenisové kurty, squashová hala, posilovna a golfové hřiště. V pěší vzdálenosti je i základní a mateřskou škola, drobné obchody a restaurace.  Cen­trum Prahy je dostupné městskou hromadnou dopravou v krátkém čase, také sousedící čtvrti Smíchova, které poskytuji veškerou občanskou a nákupní vybavenost. 
Byt : 3+1 o výměře 76m2. Okna bytu jsou situovaná do zahrady na jižní a severní stranu. Byt je dostatečně prostorný a vzdušný s vysokými stropy a nabízí svým půdorysem různé možnosti praktické přestavby (znázorněno na 3D plánku). Výhodou silných cihlových zdi je, že byt zůstává v letních vedrech příjemně chladný a v zimě se snadno a rychle vytopí.
Rozměry jednotlivých částí bytu: pokoj 22m2, pokoj 22,25m2, pokoj 15,58m2, kuchyně 8,92m2, spíž 1,53m2, koupelna 4,79m2, wc 0,94m2. Do bytu je zaveden městský plyn a elektřina, podlahy jsou pokryty dřevěnými parkety.
K bytu dále náleží velký prostorný sklep o výměře 14,80m2 v první podzemním podlaží domu, a užívání části prádelních a půdních prostor domu k vlastní potřebě.
Nemalou předností Bytu je vlastní oplocený pozemek s o celkové ploše  144m2, současně využívaný jako zahrada s ovocnými stromy, travnatou plochou a pnoucím se hroznovým vínem. Na jejím konci se nachází samostatně stojící zděna garáž o rozměru 20m2. Pozemek nabízí různé možnosti využiti, větně např. zvětšení garáže nebo přestavba na vícemístné stání pro vozidla.
Bytová jednotka v této lokalitě je zajímavou investicí vzhledem k její poloze a vlastnímu pozemku využívanou na zahradu, dále s garáží pro jedno vozidlo a možnost ev. parkováni na svém pozemku po úpravách.
 

Typ nemovitosti:
Byt
Číslo nemovitosti:
23520
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
Osobní
Adresa:
Praha
Praha 5
Nad zámečkem 375/52
Plocha podlahová:
76 m2
Plocha sklepa:
15 m2
Podlaží:
1. podlaží z 4 podlaží celkem
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 03' 58.477"N, 14° 21' 35.391"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka: