Zvolte si typ nemovitosti

Nemovitosti ČR

Byt v cihlovém vila domu se zahradou, sklepem a samostatnou garáží:

Celkem 18 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Roman Holota
telefon: +420603813066
holota@rekal.cz

Byt v cihlovém vila domu se zahradou, sklepem a samostatnou garáží:

11.850.000 Kč
dohodou
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji slunný Byt v osobním vlastnictví s výhledem do vlastni zahrady, se sklepem a vlastní samostatnou garáží.
Byt se nachází v původní vilové městské části Prahy 5, lokality Košíře-Cibulka, která se rozkládá na levém břehu Vltavy. Košíře-Cibulka jsou historickou původní městskou čtvrtí, na severu a na východě sousedící se Smíchovem, na západě s Motolem, a na jihu s Jinonicemi a Radlicemi. 
Košíře-Cibulka je preferovanou, vyhledávanou lokalitou pro svojí poklidnou atmosféru a okolní přírodu s tajemnými zákoutími, a využitím pro skvělé procházky, kde lesoparkem prochází žlutá turistická stezka a jsou zde stezky i pro cyklisty. Najdete zde i železniční stanici pro vlakové spojeni do centra Prahy a nebo výlety za město. 
Samotný Byt se nachází v Bytovém cihlovém vila domu zasazeném do zahrady o celkem šesti bytových jednotkách ( tvořících společenství vlastníku jednotek SVJ ). Dům je situován v poklidné jednosměrné ulici Nad Zámečkem, která na konci již navazuje na lesopark Cibulka a odpočinkové parky s dětskými hřišti pro nejmenší. Pro zájemce sportu jsou v přímé blízkosti tenisové kurty, squashová hala, posilovna a golfové hřiště. V pěší vzdálenosti je i základní a mateřskou škola, drobné obchody a restaurace.  
Centrum Prahy je dostupné městskou hromadnou dopravou v krátkém čase, také sousedící čtvrti Smíchova, které poskytuji veškerou občanskou a nákupní vybavenost. 
Byt je řešený jako 3+1 o výměře 76m2. Okna bytu jsou situovaná do zahrady na jižní a severní stranu. Byt je dostatečně prostorný a vzdušný s vysokými stropy a nabízí svým půdorysem různé možnosti praktické přestavby (znázorněno na 3D plánku). Výhodou silných cihlových zdi je, že byt zůstává v letních vedrech příjemně chladný a v zimě se snadno a rychle vytopí.
Rozměry jednotlivých částí bytu: pokoj 22m2, pokoj 22,25m2, pokoj 15,58m2, kuchyně 8,92m2, spíž 1,53m2, koupelna 4,79m2, wc 0,94m2. Do bytu je zaveden městský plyn a elektřina, podlahy jsou pokryty dřevěnými parkety.
K bytu dále náleží velký prostorný sklep o výměře 14,80m2 v první podzemním podlaží domu, a užívání části prádelních a půdních prostor domu k vlastni potřebě.
Nemalou předností Bytu je vlastní oplocený pozemek s o celkové ploše  144m2, současně využívaný jako zahrada s ovocnými stromy, travnatou plochou a pnoucím se hroznovým vínem. Na jejím konci se nachází samostatně stojící zděna garáž o rozměru 20m2. Pozemek nabízí různé možnosti využiti, větně např. zvětšení garáže nebo přestavba na vícemístné stání pro vozidla.
Bytová jednotka v této lokalitě je zajímavou investicí vzhledem k její poloze a vlastnímu pozemku se samostatnou garáží pro vlastní parkováni na svém pozemku.
 

Typ nemovitosti:
Byt
Číslo nemovitosti:
220666
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
osobní
Adresa:
Praha
Praha 5
Nad zámečkem 375/52
Plocha sklepa:
15 m2
Podlaží:
1. podlaží z 3 podlaží celkem
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Výbava - popis:
vlastní zahrada-pozemek , garáž
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
2|exactly|50.06624361111,14.35983083333
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 03' 58.477"N, 14° 21' 35.391"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka: